O mnie

Jestem zodiakalnym lwem, jak każdy z mojego znaku, jestem trochę typem samotnika żyjącego na krawędzi dwóch przeciwstawnych światów. Gdzie raz się dryfuje, a innym razem brnie do celu.
Interesuję się głównie informatyką i wszystkim, co z tą dziedziną związane. Dawniej dużo czasu spędzałem grając w gierki itp. obecnie komputer używam do praktycznych celów. W wolnym czasie poszerzam swoją wiedzę czytając publikacje z różnego zakresu. Od 2007 trochę bardziej na poważnie zacząłem się interesować fotografią. Obecnie najchętniej fotografuje dziką przyrodę, robaczki, motylki i ogólnie makro. Ponadto interesuję się dużo fotografią portretową, sportową i fotoreportarzem.
Z optymizmem patrzę w przyszłość, starając się kłaść nacisk tylko na dobre strony życia, pełne intensywnej pracy i nowych doświadczeń, jedyne co powoduje ze mam doła to kobiety. Wiem, czego chcę, potrzebuję i konsekwentnie dążę do spełnienia moich marzeń. Więcej myślę niż mówię, nigdy nie wiadomo, co mi strzeli do głowy, czasem miewam odchyły od normy o 180-stopni.
Publiczne popisy oraz występy są obce mojej naturze, jestem raczej typem ceniącym sobie ciszę, spokój, lubiącym przebywać z dala od hałasu, zgiełku i krzyków. Nie lubię schematów i jest mi z tym dobrze. Preferuję każdy rodzaj muzyki, jest to ściśle uzależnione od dnia, pogody i mojego nastroju, co w danej chwili słucham.
Trudno mnie zaszufladkować jestem na pewien sposób niepowtarzalny i tym bardziej ciężko było mi napisać coś o sobie, mam nadzieje, że choć odrobinę udało mi się przybliżyć Tobie moją osobę.
Jeśli masz coś do mnie pragniesz wykorzystać moje zdjęcia, nabluzgać mi, przesłać bomby i zgniłe kanapki z pastą pomidorową lub po prostu chcesz porozmawiać to pisz śmiało.
Info 1:
Wszystkie zdjęcia publikowane na blogu jak w galeriach do których prowadzą odsyłacze chronione są prawem autorskim zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jakiekolwiek ich rozpowszechnianie w szczególności o charakterze komercyjnym lub zarobkowym (prasa, gazety, strony i portale internetowe) jest zabronione bez mojej zgody.

Kontakt do mnie:
e-mail: pawel.flunt(małpa)gmail(kropka)com
GG: 10867200

P.S.
Osoby będące na zdjęciach mogą je śmiało wykorzystywać na profilach społecznościowych, bez żadnych konsekwencji prawnych z mojej strony :)